
Фільтр повітряний OPEL CORSA D 1.0, 1.2, 1.4 06- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E832L
454 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL CORSA D 1.0, 1.2, 1.4 06- (вир-во HENGST)
Картка: 69001926
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E832L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 212 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Corsa |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 202 мм |
- Ціна: 454 ₴

