
Фільтр повітряний Renault (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E746L
607 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Renault (вир-во Hengst)
Картка: 69001828
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E746L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 65 мм |
| Довжина | 285 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Master, Interstar, Movano |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 249 мм |
- Ціна: 607 ₴

