
Фільтр повітряний RENAULT 1.5, 1.6 dci (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E577L
467 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT 1.5, 1.6 dci (вир-во HENGST)
Картка: 69001653
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E577L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 244 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Megane |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 467 ₴

