
Фільтр повітряний PSA 1.4 HDI, FORD FIESTA, FUSION 1.4 TDCI(вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E481L
435 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний PSA 1.4 HDI, FORD FIESTA, FUSION 1.4 TDCI(вир-во HENGST)
Картка: 69001590
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E481L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 48 мм |
| Довжина | 386 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Mazda, Toyota, Citroen, Ford |
| Сумісність з моделлю | C1, Fiesta, C3, Xsara, Nemo, Fusion, 307, 207, 107, 206, C2, 1007 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 435 ₴
