
Фільтр повітряний Opel (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E391L01
505 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Opel (вир-во Hengst)
Картка: 69001534
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E391L01 |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Tigra, Tigra, Corsa, Meriva, Combo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 243 мм |
- Ціна: 505 ₴

