
Фільтр повітряний NISSAN (вир-во Mando)
- Немає в наявності
- Код: MMF015330
321 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний NISSAN (вир-во Mando)
Картка: 69001302074
Виробник: MANDO
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | MMF015330 |
| Виробник | Mando |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 296 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primastar, Vivaro, Trafic |
| Ширина | 282 мм |
- Ціна: 321 ₴

