
Фільтр повітряний MITSUBISHI GRANDIS, OUTLANDER III (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-05-534
247 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MITSUBISHI GRANDIS, OUTLANDER III (вир-во ASHIKA)
Картка: 69001205491
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-05-534 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 260 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Grandis, ASX, Lancer, 4008 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 207 мм |
- Ціна: 247 ₴

