
Фільтр повітряний Nissan, Renault (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADN12287
458 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Nissan, Renault (вир-во Blue Print)
Картка: 69001140554
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12287 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 30 мм |
| Довжина | 250 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Qashqai, Koleos, X-Trail |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 173 мм |
- Ціна: 458 ₴

