
Фільтр повітряний Nissan Almera III (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADN12275
426 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Nissan Almera III (вир-во Blue Print)
Картка: 69001140398
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADN12275 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 32 мм |
| Довжина | 283 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Almera |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 168 мм |
- Ціна: 426 ₴

