
Фільтр повітряний Ssangyong RX270 Rexton (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADG02259
541 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Ssangyong RX270 Rexton (вир-во Blue Print)
Картка: 69001140360
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADG02259 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 362 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 172 мм |
- Ціна: 541 ₴

