
Фільтр повітряний Nissan, Opel, Renault (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADZ92217
304 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Nissan, Opel, Renault (вир-во Blue Print)
Картка: 69001139855
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADZ92217 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 176 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Sandero, Megane, Clio, Vivaro, Trafic, Kubistar, Logan, Espace, Laguna, Kangoo, Logan/Stepway, Primastar, Duster |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 304 ₴

