
Фільтр повітряний Nissan, Opel, Renault (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADW192204
804 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Nissan, Opel, Renault (вир-во Blue Print)
Картка: 66001140148
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADW192204 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 293 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Master, Movano |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 202 мм |
- Ціна: 804 ₴

