
Фільтр повітряний MITSUBISHI (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX504
543 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MITSUBISHI (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 651108
Виробник: KNECHT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX 504 |
| Виробник | Knecht |
| Висота | 47.3 мм |
| Довжина | 342 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, Carisma, Space Star, S40 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 543 ₴

