
Фільтр повітряний Mitsubishi, Volvo (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADC42233
370 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Mitsubishi, Volvo (вир-во Blue Print)
Картка: 65001140453
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC42233 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 46 мм |
| Довжина | 343 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | V40, Carisma, Space Star, S40 |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 169 мм |
- Ціна: 370 ₴
