
Фільтр повітряний Mitsubishi (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADC42249
512 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Mitsubishi (вир-во Blue Print)
Картка: 65001139905
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADC42249 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 59 мм |
| Довжина | 239 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | L200, Pajero Sport |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 236 мм |
- Ціна: 512 ₴

