
Фільтр повітряний RENAULT /U739 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100739P
238 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT /U739 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902131
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100739P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 376 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Sandero, Clio, Solenza, Micra, Kubistar, Logan, Almera, Kangoo, Duster |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 83 мм |
- Ціна: 238 ₴

