
Фільтр повітряний SKODA /U734 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100734P
489 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний SKODA /U734 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902127
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100734P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 288 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Golf, Toledo, Caddy, Leon, Octavia, Polo, Bora, Fabia, Cordoba |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 189 мм |
- Ціна: 489 ₴
