
Фільтр повітряний SKODA /V487 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100487C
612 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний SKODA /V487 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902055
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100487C |
| Виробник | Champion |
| Висота | 170 мм |
| Внутрішній діаметр | 74 мм |
| Зовнішній діаметр | 149 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Roomster, Toledo, A1, Polo, Fabia, Rapid |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 612 ₴

