
Фільтр повітряний RENAULT /V434 (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100434C
266 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT /V434 (вир-во CHAMPION)
Картка: 4611902045
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100434C |
| Виробник | Champion |
| Висота | 179 мм |
| Внутрішній діаметр | 72 мм |
| Зовнішній діаметр | 110 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Hyundai, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Clio, Kubistar, Kangoo, H100 |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 266 ₴

