
Фільтр повітряний NISSAN WA6300/AP121 (вир-во WIX-FILTERS)
- Немає в наявності
- Код: WA6300
566 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний NISSAN WA6300/AP121 (вир-во WIX-FILTERS)
Картка: 4611573
Виробник: WIX FILTERS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6300 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 272 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Subaru, Nissan |
| Сумісність з моделлю | 300ZX, Silvia, XT, Bluebird, Cherry, Datsun |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 159 мм |
- Ціна: 566 ₴
