
Фільтр повітряний OPEL VECTRA C WA6782/AP152/2 (вир-во WIX-FILTERS UA)
- Немає в наявності
- Код: WA6782
446 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL VECTRA C WA6782/AP152/2 (вир-во WIX-FILTERS UA)
Картка: 46103858
Виробник: WIX FILTERS
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA6782 |
| Виробник | WIX Filters |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 326 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Croma, Vectra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 252 мм |
- Ціна: 446 ₴

