
Фільтр повітряний OPEL (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C30130
543 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL (вир-во MANN)
Картка: 46101698
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C30130 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 294 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Opel |
| Сумісність з моделлю | Niva, Zafira, Astra, Zafira, Speedster |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 234 мм |
- Ціна: 543 ₴

