
Фільтр повітряний OPEL ASTRA H, ZAFIRA B 1.7-1.9 CDTI 04- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX1926
622 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL ASTRA H, ZAFIRA B 1.7-1.9 CDTI 04- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 46101255
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX1926 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 290 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Zafira |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 223 мм |
- Ціна: 622 ₴
