
Фільтр повітряний OPEL (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E475L
538 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL (вир-во Hengst)
Картка: 4410389
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E475L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 325 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Opel |
| Сумісність з моделлю | Signum, Croma, Vectra |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 252 мм |
- Ціна: 538 ₴

