
Фільтр повітряний RENAULT (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E417L
296 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT (вир-во Hengst)
Картка: 440084
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E417L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 41 мм |
| Довжина | 312 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Scenic, Primastar, Megane, Clio, Vivaro, Trafic, Movano, Kangoo, Master |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 102 мм |
- Ціна: 296 ₴
