
Фільтр повітряний SKODA OCTAVIA, VW PASSAT (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E482L
672 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний SKODA OCTAVIA, VW PASSAT (вир-во Hengst)
Картка: 440032
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E482L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 221 мм |
| Внутрішній діаметр | 72 мм |
| Зовнішній діаметр | 136 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | A3, Golf, Toledo, Caddy, Superb, Leon, Octavia, Passat, Yeti, Eos, Jetta, Tiguan, Altea, Scirocco, Beetle, Touran |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 672 ₴

