
Фільтр повітряний SSANGYONG REXTON (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-0S-S02
324 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний SSANGYONG REXTON (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452941
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-0S-S02 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 60.6 мм |
| Довжина | 361 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ssang Yong |
| Сумісність з моделлю | Rexton |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 204.5 мм |
- Ціна: 324 ₴

