
Фільтр повітряний MITSUBISHI PAJERO I (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-05-511
86 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний MITSUBISHI PAJERO I (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452745
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-05-511 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 85.8 мм |
| Внутрішній діаметр | 174 мм |
| Зовнішній діаметр | 229.8 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з моделлю | Pajero |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 86 ₴

