
Фільтр повітряний RENAULT TRAFIC II (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-01-137
347 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний RENAULT TRAFIC II (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452568
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-137 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 55 мм |
| Довжина | 300 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Primastar, Vivaro, Trafic |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 280 мм |
- Ціна: 347 ₴

