
Фільтр повітряний OPEL MOVANO, RENAULT MASTER 01- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-01-133
267 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний OPEL MOVANO, RENAULT MASTER 01- (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452565
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-01-133 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 316 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Master, Interstar, Movano |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 261 мм |
- Ціна: 267 ₴

