
Фільтр повітряний TOYOTA C-HR 1.2, 2.0 16-, RAV4 2.5 18- (вир-во KNECHT-MAHLE)
- Немає в наявності
- Код: LX4529
971 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA C-HR 1.2, 2.0 16-, RAV4 2.5 18- (вир-во KNECHT-MAHLE)
Картка: 69101317250
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX4529 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 42.3 мм |
| Довжина | 268.3 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Highlander, Camry, UX, RAV4, Corolla, Mirai |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 151 мм |
- Ціна: 971 ₴

