
Фільтр повітряний TOYOTA HILUX 2.4 D 15- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1480L
1 211 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA HILUX 2.4 D 15- (вир-во HENGST)
Картка: 69101267981
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1480L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 324 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hilux |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 240 мм |
- Ціна: 1 211 ₴

