
Фільтр повітряний TOYOTA AURIS, PRIUS 1.8 Hybrid 09- (вир-во CHAMPION)
- Немає в наявності
- Код: CAF100937P
271 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA AURIS, PRIUS 1.8 Hybrid 09- (вир-во CHAMPION)
Картка: 69101117684
Виробник: CHAMPION
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | CAF100937P |
| Виробник | Champion |
| Висота | 36 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | NX, Prius, RAV4, Auris |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 186 мм |
- Ціна: 271 ₴

