
Фільтр повітряний TOYOTA CAMRY (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-2005
231 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA CAMRY (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900607253
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-2005 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 43 мм |
| Довжина | 293 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Venza, Camry |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 200 мм |
- Ціна: 231 ₴

