
Фільтр повітряний TOYOTA HIACE IV (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-291
376 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA HIACE IV (вир-во ASHIKA)
Картка: 6900436831
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-291 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 281 мм |
| Внутрішній діаметр | 85.3 мм |
| Зовнішній діаметр | 145 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Hiace, HiAce |
| Тип фільтра | Вставка |
- Ціна: 376 ₴

