
Фільтр повітряний Toyota Corolla -00 (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADT32237
334 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Toyota Corolla -00 (вир-во Blue Print)
Картка: 69001294776
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT32237 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 42 мм |
| Довжина | 224 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Corolla |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 166 мм |
- Ціна: 334 ₴
