
Фільтр повітряний TOYOTA (вир-во Knecht-Mahle)
- Немає в наявності
- Код: LX756
399 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA (вир-во Knecht-Mahle)
Картка: 681110
Виробник: Mahle
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | LX756 |
| Виробник | Mahle |
| Висота | 47.3 мм |
| Довжина | 314.7 мм |
| Матеріал ущільнення | Пінопласт |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 399 ₴

