
Фільтр повітряний Toyota (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADT322123
789 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Toyota (вир-во Blue Print)
Картка: 68001140480
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT322123 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 56 мм |
| Довжина | 243 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Aurion, Camry |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 221 мм |
- Ціна: 789 ₴

