
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADT322105
845 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Toyota Land Cruiser (вир-во Blue Print)
Картка: 68001139985
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT322105 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 317 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Land Cruiser |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 302 мм |
- Ціна: 845 ₴

