
Фільтр повітряний Toyota (вир-во Blue Print)
- Немає в наявності
- Код: ADT322100
263 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Toyota (вир-во Blue Print)
Картка: 68001139815
Виробник: Blue Print
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | ADT322100 |
| Виробник | Blue Print |
| Висота | 52 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota, Lexus |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Verso, RAV4, NX, Auris, Corolla, Yaris |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 177 мм |
- Ціна: 263 ₴

