
Фільтр повітряний Toyota COROLLA 09; AURIS 06-; AVENSIS 08- (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-262
275 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний Toyota COROLLA 09; AURIS 06-; AVENSIS 08- (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452629
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-262 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 70 мм |
| Довжина | 269 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Corolla, Verso, Auris |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 235 мм |
- Ціна: 275 ₴

