
Фільтр повітряний TOYOTA AURIS (вир-во ASHIKA)
- Немає в наявності
- Код: 20-02-261
160 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний TOYOTA AURIS (вир-во ASHIKA)
Картка: 1900452628
Виробник: ASHIKA
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20-02-261 |
| Виробник | ASHIKA |
| Висота | 50 мм |
| Довжина | 242 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Avensis, Verso, RAV4, Auris, Corolla, Yaris |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 176 мм |
- Ціна: 160 ₴

