
Фільтр повітряний VW T4 (вир-во Hengst)
- Немає в наявності
- Код: E243L
739 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW T4 (вир-во Hengst)
Картка: 6911112
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E243L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 279 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | California, Transporter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 218 мм |
- Ціна: 739 ₴

