
Фільтр повітряний VW POLO 1.6, SKODA OCTAVIA 1.6 14- (вир-во MANN)
- Немає в наявності
- Код: C21014
795 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW POLO 1.6, SKODA OCTAVIA 1.6 14- (вир-во MANN)
Картка: 6910993115
Виробник: MANN-FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | C21014 |
| Виробник | Mann Filter |
| Висота | 35 мм |
| Довжина | 205 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Golf, Caddy, Octavia, Polo, Yeti, Fabia, Jetta, Rapid |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 795 ₴

