
Фільтр повітряний VW T4 (вир-во KOLBENSCHMIDT)
- Немає в наявності
- Код: 50013286
427 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW T4 (вир-во KOLBENSCHMIDT)
Картка: 6910929024
Виробник: KOLBENSCHMIDT
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 50013286 |
| Виробник | Групи kolbenschmidt |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 280 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 218 мм |
- Ціна: 427 ₴

