
Фільтр повітряний VW PASSAT 88-97, AUDI 100, A6 90-97 (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.946.00
317 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW PASSAT 88-97, AUDI 100, A6 90-97 (вир-во UFI)
Картка: 69101287844
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.946.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 57 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Audi |
| Сумісність з моделлю | 100, Coupe, Golf, 80, Corrado, A6, Passat, Jetta, Quattro |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 185 мм |
- Ціна: 317 ₴

