
Фільтр повітряний VW TRANSPORTER IV 92-03 (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.085.00
406 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW TRANSPORTER IV 92-03 (вир-во UFI)
Картка: 69101287826
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.085.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 62 мм |
| Довжина | 281 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 219 мм |
- Ціна: 406 ₴

