
Фільтр повітряний VW T5 03- (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.320.00
440 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW T5 03- (вир-во UFI)
Картка: 69101287823
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.320.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 58 мм |
| Довжина | 316 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Multivan, Transporter |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 190 мм |
- Ціна: 440 ₴

