
Фільтр повітряний VW GOLF V 03- (вир-во UFI)
- Немає в наявності
- Код: 30.370.00
689 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VW GOLF V 03- (вир-во UFI)
Картка: 69101287801
Виробник: UFI
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 30.370.00 |
| Виробник | UFI |
| Висота | 78 мм |
| Довжина | 346 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Alhambra, Altea, Caddy, Passat, Eos, Beetle, A3, Tiguan, Scirocco, Golf, TT, Octavia, Jetta, Q3, Touran, Toledo, Superb, Leon, Yeti |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 135 мм |
- Ціна: 689 ₴
