
Фільтр повітряний VAG 1.0 MPI, 1.5 TSI, TGI 17- (вир-во HENGST)
- Немає в наявності
- Код: E1535L
734 ₴
+380 (63) 605-07-44
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Фільтр повітряний VAG 1.0 MPI, 1.5 TSI, TGI 17- (вир-во HENGST)
Картка: 69101267984
Виробник: HENGST FILTER
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | E1535L |
| Виробник | HENGST FILTER |
| Висота | 49 мм |
| Довжина | 275 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Ibiza, Golf, Caddy, Octavia, Polo |
| Тип фільтра | Вставка |
| Ширина | 170 мм |
- Ціна: 734 ₴

